بلاگ

زیورآلات چیبو

فهرست مطالب

تاثیر زیورآلات در استایل

اگر به استایل خود اهمیت می دهید، می دانید که استفاده از اکسسوری در زیبایی تیپ شما تاثیر بسزایی دارد. کارشناسان مد و فشن معتقدند تاثیری که یک اکسسوری یا زیورآلات بر پوشش و استایل شما دارد یک لباس فاخر و پرطمطراق نخواهد داشت. با زیورآلات چیبو سلیقه خود را در پوشش و مد نشان دهید.

زیورآلات به صورت ناخودآگاه توجه ها را جلب می کند. بنابراین حتی اگر ظاهری معمولی داشته باشید با زیورآلات و جواهرات ظاهرتان چشمگیر می شود همچنین در اعتمادبنفس شما هم تاثیر مثبتی دارد.

زیورآلات زیبای چیبو

زیورآلات چیبو از جمله محصولات زیبا و چشم نواز کمپانی چیبو است. انگشتر، گردنبند و دستبند چیبو در فروشگاه های چیبو مورد استقبال بانوان قرار گرفته است. کیفیت بالای آن ورد زبان مشتریان ماست.

جنس زیورآلات چیبو

از زیورآلات چیبو در روزمره خود استفاده کنید و نگران تیرگی و زنگ زدگی آن نباشید. زیرا در برابر آب و شوینده ها مقاوم است. حتی مشتریان چیبوی ساری ازعان داشته اند که در برابر شوینده قوی مانند وایتکس هم واکنشی نشان نداده و رنگش ثابت مانده است.

تمامی زیورآلات چیبو از جنس برنج با روکش رادیوم هستند. رادیوم فلزی است که از لک خوردگی و خراشیدگی جلوگیری کرده و همچنین باعث شفافیت جواهرات می شود. نگین هایی که در زیورآلات چیبو استفاده شده تمامی از سنگ های سواروسکی می باشد.

گردنبندهای چیبو با انواع استایل ها ست می شود. بعضی از مدلهای آن مانند گردنبند 80 سانتی متری چیبو دو گردنبند با طرح های متفاوت که با هم ادغام شده می باشد. دارای تنظیم سایز هستند و زنجیرهای مقاومی دارند.

نحوه سایزگیری انگشترهای چیبو

انگشتر چیبو دارای سایزهای متفاوتی است درنتیجه اگر دستانی استخوانی یا پر دارید نگران نباشید. چیبو از هر انگشتر در سایزهای متفاوتی تولید کرده، فقط کافی است سایز انگشت خود را بدانید. برای اندازه گیری سایز انگشتتان با متر دور انگشت خود را اندازه بگیرید.

پس از اندازه گیری دور انگشتتان عدد به دست آمده را به میلی متر تبدیل کنید و تقسیم بر 3/14 (عدد ∏) کنید. برای مثال اگر دور انگشتتان 56 میلیمتر باشد تقسیم بر 3/14 می کنیم و عدد 17/8 به دست می آید در نتیجه سایز انگشت شما در چیبو 18 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *